Izolacja termiczna z IZOL-ROW.

Izolacje przemysłowe to nasza specjalność od roku 1994. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem izolacji termicznych na wszelkich instalacjach przemysłowych.

Skontaktuj się z nami:

kom. +48 669 22 57 22

biuro@termiczneizolacje.pl zapytaj online

Realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Kontakt

Skontaktuj się telefonicznie lub on-line

Oferta

Firma IZOL-ROW wykonuje:

Izolacje termiczne minimalizujące straty ciepła urządzeń i instalacji przemysłowych m. in.:

Termoizolacja odbywa się przy użyciu: wełny mineralnej, szklanej, ceramicznej, otulin z pianki poliuretanowej PUR, PIR, fenolowej czy kauczuku syntetycznego (np. Armaflex).

Izolacja termiczna zabezpieczana jest za pomocą płaszczy z blach aluminiowych, ocynkowanych, alucynkowanych oraz stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji przemysłowych o dużym stopniu trudności rozwiązań blacharskich.

W swoim warsztacie wykonujemy wysokiej jakości kompleksowe prefabrykacje płaszczy blaszanych łatwe do zamontowania na izolacji przez klienta.

Wybierając nasze prefabrykacje otrzymują Państwo:

Przykładowe rodzaje kształtek:

Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze izolacji właściwej oraz powierzchni ochronnych.

W celu szybkiej i skutecznej reakcji na bieżące potrzeby klienta – tj. remonty, inwestycje, montaż izolacji czy prefabrykacja płaszczy blaszanych posiadamy w magazynie najbardziej popularne w termoizolacji przemysłowej materiały – wełnę mineralną oraz blachy używane przy termoizolacji rur i izolacji zbiorników:

powrót

Z czego wykonujemy izolacje rurociągów i zbiorników?

Do termoizolacji używamy najlepszej gatunkowo wełny mineralnej, szklanej i ceramicznej, otulin PUR, PIR oraz kauczuku syntetycznego. Izolację zabezpieczamy płaszczami z blach wybranych przez klienta.

P.U.H. IZOL-ROW Ryszard Łucjan

os. Pawlikowskiego 14L/4, 44-240 Żory, woj. śląskie

kom. +48 669 22 57 22

fax. +48 32 435 76 39

biuro@termiczneizolacje.pl Zapytaj ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.