Izolacja termiczna z IZOL-ROW.

Izolacje przemysłowe to nasza specjalność od roku 1994. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem izolacji termicznych na wszelkich instalacjach przemysłowych.

Skontaktuj się z nami:

kom. +48 669 22 57 22

biuro@termiczneizolacje.pl zapytaj online

Realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Kontakt

Skontaktuj się telefonicznie lub on-line

Izolacja cieplna termiczna

Zagwarantowanie optymalnych warunków termicznych w przemyśle to zadanie bardzo istotne, ponieważ w takich miejscach jak fabryki, obiekty i hale przemysłowe czy magazyny, w których między innymi są przechowywane materiały i substancje oraz funkcjonują rurociągi, kotły, piece i inne maszyny zapewnienie im stabilnej ochrony termicznej to kwestia kluczowa.

Nasza firma zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego zadbaliśmy o to, ażeby nasza oferta w zakresie izolacji termicznej była obszerna, a jednocześnie w pełni kompletna, aby sprostać wymaganiom Klientów.

Każde zlecenie w obrębie izolacji cieplnej, które realizujemy jest precyzyjnie przygotowywane, aby wykonana izolacja termiczna gwarantowała niezbędny komfort cieplny.

Bazujemy na sprawdzonych i najlepszych jakościowo materiałach izolacyjnych tj. wełnie mineralnej, ceramicznej i szklanej, a także otulin na bazie pianek poliuretanowych, fenolowych oraz syntetycznego kauczuku.

Izolacja cieplna z wymienionych materiałów jest gwarantem ochrony, a urządzenia i instalacje przemysłowe, które przy ich wykorzystaniu zostały zabezpieczone będą mogły pracować z zachowaniem żądanych temperatur.

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. Służymy profesjonalnym doradztwem i gwarantujemy fachowość.

powrót

Z czego wykonujemy izolacje rurociągów i zbiorników?

Do termoizolacji używamy najlepszej gatunkowo wełny mineralnej, szklanej i ceramicznej, otulin PUR, PIR oraz kauczuku syntetycznego. Izolację zabezpieczamy płaszczami z blach wybranych przez klienta.

P.U.H. IZOL-ROW Ryszard Łucjan

os. Pawlikowskiego 14L/4, 44-240 Żory, woj. śląskie

kom. +48 669 22 57 22

fax. +48 32 435 76 39

biuro@termiczneizolacje.pl Zapytaj ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.