Izolacja termiczna z IZOL-ROW.

Izolacje przemysłowe to nasza specjalność od roku 1994. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem izolacji termicznych na wszelkich instalacjach przemysłowych.

Skontaktuj się z nami:

kom. +48 669 22 57 22

biuro@termiczneizolacje.pl zapytaj online

Realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Kontakt

Skontaktuj się telefonicznie lub on-line

Płaszcze ochronne

Maszyny, kotły, zbiorniki i rurociągi wykorzystywane są w przemyśle na szeroką skalę do różnych celów, ale bardzo często narażone są one na działanie czynników atmosferycznych lub też znajdują się w środowisku, w którym zagrażają im uszkodzenia mechaniczne. Aby wyeliminować negatywny wpływ ww. warunków i zminimalizować ryzyko uszkodzenia urządzeń oraz instalacji zawsze rekomendujemy płaszcze ochronne.

Domeną naszej firmy są płaszcze blaszane, które wykonujemy jako prefabrykowane elementy do montażu na izolacji. Dysponujemy bogatym asortymentem płaszczy ochronnych oraz realizujemy projekty indywidualnych zamówień. W pracy bazujemy na specjalistycznym sprzęcie oraz blachach najwyższej jakości, dzięki czemu wykonane przez nas płaszcze gwarantują 100% ochronę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne rozwiązania cenowe i pełen profesjonalizm.

Płaszcze ochronne. Oto pytaliście nas najczęściej:

1. Kiedy należy zastosować płaszcze ochronne?

Płaszcze ochronne stosujemy do zabezpieczania izolacji przed warunkami atmosferycznymi, które w naszym klimacie potrafią dać w kość. Do tego, zabezpieczenie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Samą izolację zabezpieczamy, wykorzystując do tego najczęściej płaszcze blaszane, wykonane z blach ocynkowanych, aluminiowych lub kwasoodpornych. Materiał dostosowujemy do indywidualnej specyfiki danego zlecenia, już po konsultacjach z Klientem.

2. Czy firma IZOL-ROW montuje płaszcze ochronne w całym kraju?

Tak, z naszą ofertą docieramy do całej Polski, będąc wiodącym producentem na rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Na naszej stronie internetowej można przeczytać nasze bogate CV, w którym przybliżamy niektóre zlecenia, z którymi mieliśmy do czynienia. Co ważne, wszystkie prace wykonujemy z tym samym, najwyższym zaangażowaniem. Płaszcze blaszane nie są tutaj wyjątkiem.
 

powrót

Z czego wykonujemy izolacje rurociągów i zbiorników?

Do termoizolacji używamy najlepszej gatunkowo wełny mineralnej, szklanej i ceramicznej, otulin PUR, PIR oraz kauczuku syntetycznego. Izolację zabezpieczamy płaszczami z blach wybranych przez klienta.

P.U.H. IZOL-ROW Ryszard Łucjan

os. Pawlikowskiego 14L/4, 44-240 Żory, woj. śląskie

kom. +48 669 22 57 22

fax. +48 32 435 76 39

biuro@termiczneizolacje.pl Zapytaj ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.