Izolacja termiczna z IZOL-ROW.

Izolacje przemysłowe to nasza specjalność od roku 1994. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem izolacji termicznych na wszelkich instalacjach przemysłowych.

Skontaktuj się z nami:

kom. +48 669 22 57 22

biuro@termiczneizolacje.pl zapytaj online

Realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Kontakt

Skontaktuj się telefonicznie lub on-line

Izolacja zbiorników

Zbiorniki na teranie zakładów przemysłowych bądź w gospodarstwach rolnych spełniają bardzo ważne funkcje, a przechowywane w nich substancje, aby zachować swoje właściwości muszą bardzo często być magazynowane w odpowiednich warunkach temperaturowych. Właśnie dlatego izolacja zbiorników to kwestia bardzo istotna i nie należy jej w żadnym wypadku zaniedbywać.

Nasza firma specjalizuje się w izolacji zbiorników wodnych, paliwowych oraz gazowych. Posiadamy w tym zakresie niezbędne zaplecze sprzętowe i materiałowe oraz oczywiście doświadczenie, które procentuje przy finalizacji każdego nowego projektu. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu niezależnie od kubatury czy lokalizacji zbiornika jesteśmy w stanie wykonać jego izolację.

Serdecznie zapraszamy do analizy naszej oferty i kontaktu.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na kompleksowe doradztwo w kwestii doboru optymalnych rozwiązań.

powrót

Z czego wykonujemy izolacje rurociągów i zbiorników?

Do termoizolacji używamy najlepszej gatunkowo wełny mineralnej, szklanej i ceramicznej, otulin PUR, PIR oraz kauczuku syntetycznego. Izolację zabezpieczamy płaszczami z blach wybranych przez klienta.

P.U.H. IZOL-ROW Ryszard Łucjan

os. Pawlikowskiego 14L/4, 44-240 Żory, woj. śląskie

kom. +48 669 22 57 22

fax. +48 32 435 76 39

biuro@termiczneizolacje.pl Zapytaj ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.